Svenskt deltagande: Lily Tegnestedt, Svea Tegnestedt
23-24 mars, Luhmülen, Tyskland, CCI3*-S/CCI2*-S , internationell fälttävlan
Svenskt deltagande: Sara Algotsson Ostholt, Frida Andersén, Amanda Andersson
19-24 mars, Oliva, Spanien, CSI2*/CSI1* , internationell hoppning
Svenskt deltagande: Julia Carlberg, Filippa Enmark, Carl-Walter Fox, Stephanie Holmén, Simone Jagestrand, Millie Johansson Erika Lickhammer-van Helmond, Emma Willgård, Linn Zakariasson, Moa Behrens, Linn Bödmar, Michelle Cranning Hillgren, Lovisa Grahn, Ida Haaland Ahlvin, Ewa Hellström, Ebba Lennartsson, Andrea Östlund, Jenny Smideblad, Astrid Sundberg Arrangörens hemsida
Svenskt deltagande: Anna Assarsson, Annika Axelsson, Sanna Bergs Olsson, Mathilda Bohlin, Klara Bostam Edin, Wilma Hellström, Andrea Nilsson, Nicole Persson, Jannike West-Schou, Elsa Edin Arrangörens hemsida
13-17 mars, Lier, Belgien, CSI2*/CSI1* , internationell hoppning
Svenskt deltagande: Jill Andersson, Alice Borglund, Viktor Edvinsson, Olivia Kinneson, Malin Parmler, Daisy Pearson, Alma Ranebo, Selma Staffare, Josefin Torell, Hendrik Groen, Jennie Marcusson Sundström, Gabrielle Young Shing Pettersson, Nika Sundström, Rebecca Taxén Arrangörens hemsida
21-23 mars, Werribee, Australien, CSI1*-W, internationell hoppning
Svenskt deltagande: Frida Lindgren
23-24 mars, Vellinge, Sverige, CVI1*/CVIJ1*/CVICh1* , internationell voltige
Svenskt deltagande: Svea Pluto, Team Svea Junior, Svea Saturnus, Anna Bergström, Anna-Tuva Andersson, Betty Palebo, Clint Fiskbaek, Ebba Lämpegård, Ebba Wallqvist, Elda Lindberg, Elin Terkildsen, Emmely Schmidt Johansson, Jennifer Henningsson, Julia Lindqvist, Lando Fiskbaek, Leelo Lennerman, Leonie Severin, Linnea Jennische, Lovisa Baeckström, Maja Malmberg, Meja Andersson, Mirabel Lennerman, Nora Sandberg Müller, Olivia Neilands, Smilla Nitsche, Tess Carstensen, Tilde Andersson, Tindra Öberg
Tågarportens Ryttarförening , 3* tävling i fälttävlan ponny och ridhäst
Internationella tävlingar vecka 13
26-31 mars, Wellington, USA, CSI5*/CSI2*, internationell hoppning
Svenskt deltagande: Peder Fredricson, Petronella Andersson, Henrik von Eckermann Arrangörens hemsida
29 mars-1 april, Kristianstad, Sverige, CCI2*-S/CCI4*-S , internationell fälttävlan
Svenskt deltagande CCI4*: Åsa Alsterlind, Frida Andersén, Wynja Eriksdotter Rubin, Christoffer Forsberg, Pontus Hugosson, Niklas Lindbäck
Svenskt deltagande CCI2*: Frida Andersen, Amanda Andersson, Martina Andersson, Maya Andersson Gouveia, Felicia Andree, Malin Asai, Vilma Beiron, Moa Björklund, Alexandra Blackert, Tilde Borg Zeidlitz, Moa Elofsson, Anna Fagrell, Jenny Glebenius, Madelene Gustafsson, Linnéa Gustavsson, Anna Hildebrand, Amanda Ingulfsson, Filippa Johansson Arrangörens hemsida
27-30 mars, Myakka City, USA, CCI4*-S/CCI3*-S, internationell fälttävlan
Svenskt deltagande: Jennie Järnström
25-31 mars, Arezzo, Italien, CSI3*/CSI1* , internationell hoppning
Svenskt deltagande: Johanna Carlsson, Emma Emanuelsson, Fanny Kullmyr, Ottilia Lundgren, Anna Olsson, John Österdahl, Antonia Pettersson Häggström, Erica Swartz Ryan, Svea Tegnestedt, Lukas Andersson, Sofia Kroon, Angelina Lehmann, Stella Röhlcke, Lily Tegnestedt Arrangörens hemsida
27-31 mars, St Tropez - gasen, Frankrike, CSI3*/CSI2*/CSI1* , internationell hoppning
Svenskt deltagande: Jonna Ekberg, Matilda Pettersson
27-31 mars, Aachen, Tyskland, CDI3*/U25/Y/J/P , internationell dressyr
Svenskt deltagande: Patrik Kittel, Juliette Ramel, Malin Wahlkamp-Nilsson, Siri Ehrnrooth, Ellen Hedbys, Evelina Söderström, Emma Kåberg, Laura Laustsen, Juni Skobe Rosén, Ellen Jakobsson, Vida Nordling Pettersson, Annie Walfridsson
27-31 mars, Wellington, USA, CDI3*, internationell dressyr
Svenskt deltagande: Christina Devine
27-31 mars, Lier, Belgien, CSI2*/CSI1* , internationell hoppning
Svenskt deltagande: Linn Arvidsson, Lucas Arvidsson, Niklas Arvidsson, Alice Borglund, Jens Fredricson, Fanny Fridén, Julia Kringstad Håkansson, Augusta Speiser, Joel Torstensson, Jennie Marcusson Sundström, Gabrielle Young Shing Pettersson, Nika Sundström, Rebecca Taxén Arrangörens hemsida
27-31 mars, Opglabbaek, Belgien, CSI1*/CSIU25YJ-A/CSICh-A/CSIP , internationell hoppning Sentower Park
Svenskt deltagande: Wera-Lee Bartoldsson Norrthon, Rebecca Bengtsson, Minna Bohlin, Erik Dahnelius, Mathilda Hansson, Nova Jakobsson, Emelie Kjellberg, Ellinor Liwing, Willia Ohlinger Axelsson, Carla Peterson, Tilda Sandstedt, Izabelle Stolth, Nathalie Wennerholm, Wilma Westerlind, Nikki Andersson, Olivia Bergåkra, Anna Hästbacka, Alicia Jönberg, Ebba Kewenter, Ella Löfqvist, Klara Mattsson, Hugo Olsson, Alice Rosenqvist, Hedda Brunes, Jonathan Hansson, Casper Jönberg, Melody Ohlinger, Saga Dabäck, Lea Gellbäck, Matilda Hansson, Victoria Jensen, Sonja Wallén Arrangörens hemsida
27-30 mars, Gössendorf, Österrike, CDIU25/Y , internationell dressyr
Svenskt deltagande: Mary Sophie Haid Bondergaard
27-31 mars, Exloo, Nederländerna, CAI2*-H1/CAI3*-P1/CAI3*-H1 , internationell körning
Svenskt deltagande: Ida Nyhrup, Anna Wiking, Åke Larsson, Emma Olsson
28-31 mars, Saumur, Frankrike, CVIY2* , internationell voltige
Svenskt deltagande: Amalia Glimmerhav
19. Mars.